Murat Plastik

Kalite

Şirketimizin toplam kalitesini ve büyüklüğünü müşteri bakış açısıyla değerlendirmek misyonumuzdur.! detay...

Tarihçe

Firmamız MURAT Plastik San. adı altında 1978 tarihinde LEVENT/İSTANBUL adresinde faaliyete geçmiştir. 2003 yılı itibariyle daha iyi hizmet vermek amacıyla ümraniye /istanbul adresinde faliyet göstermektedir. Firmamızın istikrarlı büyümesi ile yaratmış olduğu istihdamın yanı sıra müşteri beklentilerini doğru algılama ve tespit etmiş olduğu doğru satış ve pazarlama politikaları sayesinde Plastik Ambalaj Malzemesi Üretim Merkezi haline gelmiştir.

Çalışma Alanımız

Gıda, kozmetik, ilaç ve temizlik ürünleri sanayilerinin ihtiyacı olan şişe ve şişelere ait kapak ve özel itina gerektiren enjeksiyon ürün ihtiyacını en iyi kalite ile karşılamaktadır. Firmamız 400 m2’lik kapalı alanda 10cc’den 2.500cc’ye kadar ambalaj üretimi yapmakta ve üretim esnasında kullandığı hammaddeler , PP, PE, PVC , PC v.b ’dir.

Kalite

Üretimimizi kalitemizden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gerçekleştirmek firmamızın ilk günden itibaren benimsemiş olduğu prensiptir. Şirketimizin toplam kalitesini ve büyüklüğünü müşteri bakış açısıyla değerlendirmek misyonumuzdur. Bugün; Teknolojik gelişmelerinde yakından takip edilmesi neticesinde, sahip olunan yüksek üretim teknolojisi ve ekipmanları ile üretim kapasitesi en iyi olan firma durumuna gelmiştir. Şirketimizin toplam kalitesini ve büyüklüğünü müşteri bakış açısıyla değerlendirmek misyonumuzdur.

İletişim

Fatih Sultan Mehmet San. Sit. C/3 Blok No:25/26/27 Ümraniye-İstanbul

t: +90 216 634 24 13

f: +90 216 634 24 13

e: info@muratplastic.com

Verilen siparişin miktarına göre istenilen ölçü ve şekilde her türlü plastik ve metal kalıp imal edilir.